/

„O kapku lepší parahokej“ už tuto sobotu!!!

Flamingos Ostrava se rozhodli v této sezóně zapojit do akce „O kapku lepší parahokej“ a své sobotní utkání věnujeme na podporu nadačního fondu Kapka naděje. Ve druhém zápase série proti Motoru Sledge České Budějovice, tak Plameňáci nejenže budou usilovat o postup do série o konečné 5. místo v lize, ale také se mohou předvést naši fanoušci a pomoci nám podpořit dobrou věc!!!

Již několikrát jste mohli vidět týmy Tipsport extraligy i Chance ligy, jak se na týden přebarvují do oranžové barvy na podporu boje proti leukémii. Po loňské premiéře během semifinále na stadionu KV Arény, se letos krom Žraloků z Karlových Varů a pražské Sparty zapojí i ostravští Flamingos.

V Ostravar aréně bude k vidění určitě i skvělý zápas parahokejové ligy. Domácí si z jižních Čech dovezl první výhru v poměru 12:2, činili se především sedmibodový Václav Hečko (5+2), pětibodový Daniel Bařák (1+4), či David Vrubel, který v zápase zaznamenal svůj první hattrick (3+1).

Jak se bude dařit Plameňákům v sobotu? Podaří se jim ukončit sérii hranou na dvě vítězství? Nebo je bude ještě čekat nedělní odveta? Přijďte se podívat do Ostravar arény v sobotu od 16:15 (vstup do haly přes vrátnici od hotelu Clarion).

Případná odveta se hraje opět na ledě Ostravar arény v neděli od 11:45.

Online přenos naleznete zde: https://www.onlajny.com/match/index/date/2024-02-17/id/441073

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email