/

Léto Plameňáků ve znamení propagace parahokeje na ostravských festivalech!

Ani během léta naši hráči a hráčky nezahálí. Čekání na novou sezónu jsme si zkrátili účastí hned na třech ostravských festivalech!

První dostaveníčko jsme si dali na začátku května, kdy v Ostravě proběhl parádní ParaFest. Festival pro širokou veřejnost, propojující svět hendikepovaných se světem bez hendikepu. Tři dny plné hudby, zábavy, sportu i s interaktivní gastro scénou lákaly fanoušky hned první květnový týden do ostravského Trojhalí Karolina. Od 5. do 7. května tam vystoupili třeba Kapitán Demo, The Tap Tap nebo Kateřina Marie Tichá s Bandjeez. Plameňáci se ale ani v této konkurenci neztratili a předvedli školám, ale i široké veřejnosti, jak se dá trénovat parahokej, když zrovna není žádná ledová plocha k mání.

Další zastávka Plameňáků? Ostrava-Poruba a Festival v ulicích, nebo-li Art&Life festival. Hudba, tanec, divadlo a také premiéra pro LIBERTY PARAHOCKEY ARENU! Ano, čtete dobře. Na porubské hlavní třídě vyrostla nefalšovaná parahokejová hala, kde si mohli zájemci vyzkoušet střelbu na bránu ze sání a taky si mohli zacvičit na trenažéru, který pro kondiční přípravu využívá parahokejová reprezentace. Každý ujetý metr se pak společnost Liberty (jakožto nový velký partner našeho klubu) rozhodla přepočítat na peníze, kterými podpoří náš klub.

Na přípravu tohoto společného projektu jsme měli pouze měsíc, ale kde se spojí dobří lidé s odhodláním pro dobrou věc, tam se zvládá nemožné a tak jsme zvládli tuto zatěžkávací zkoušku, abychom LIBERTY PARAHOCKEY ARENU mohli o dva týdny později ukázat v ještě větším a krásnějším provedení na Colours of Ostrava! A byla to jízda!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email