/

Čeká nás první ligová sezóna!

Už je to více než rok, co se naše hejno plameňáků dalo dohromady a začlo poctivě trénovat na ledě multifunkční haly v Ostravě-Vítkovicích. Jelikož někteří z nás ale nebyli úplnými začátečníky a jiní se z úplných začátečníků rychle vyklubali v nadějná ptáčata, bylo nutné hledat cestu, jak si své parahokejové dovednosti začít pravidelně poměřovat s jinými, abychom se mohli i nadále zlepšovat. Právě utkávání se s ostatními je to správné koření, které každého sportovce motivuje k dalšímu tréninku.

Nadále chceme zůstat především klubem zaměřeným na nábor a výchovu nových parahokejistů a parahokejistek. Naše tréninky stále budou hlavně o přátelské atmosféře, v které se děti i dospělí, s hendikepem i bez, mohou učit kráse našeho sportu a také si užívat společné chvilky na ledě i mimo něj. Budeme moc rádi, za každého dalšího plameňáka nebo plameňačku, kteří se k nám budou chtít přidat. Jsme ale rádi, že pro naše pokročilejší hráče a hráčky přichází ona „třešnička na dortu“ v podobě možnosti navléci si na sebe klubové barvy a hrdě se bít za Ostravu!!!

A tak Flamingos Ostrava letos čeká sezóna, která bude náročná po všech stránkách. Naše nováčky čekají tréninky na ledě, a také hodláme využívat i novou možnost trénování v prostorách Trojhalí. No a „velcí kluci a holky“ naskočí do ligového kolotoče, který se v Česku roztočí již podvacáté. My jakožto úplně nový tým se chceme od daleko zkušenějších soupeřů učit a společná utkání budou především cennými lekcemi, pro náš další rozvoj. Ale také chceme ukázat, že ligu hrát zvládneme, budeme bojovat a v žádném utkání nehodláme body rozdávat lacino.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email