/

5. a 6. kolo hrajeme doma, ale…

V sobotu 28.10. si to se Zlínem rozdáme v Českém Těšíně, v neděli 29.10. si pak utkání s Olomouckými kohouty zase po roce zopakujeme na zimním stadioně v Karviné.

5. kolo

V utkání 5. kola nás na ledě v Českém Těšíně čeká tým ze Zlína. V dosavadní sezóně se zlínští zatím nepohybují v patrech tabulky, kde jsou zvyklí. Na úvod podlehli po samostatných nájezdech na ledě Sparty 2:3, aby následně nezvládli ani reprízu loňského finále a prohráli v Karlových Varech 2:8. V dalším kole si pak na domácím ledě připsali první body za výhru 12:0 nad českobudějovickým Motorem sledge. Hned v dalším utkání si však na domácí vyšlápli Mustangové z Pardubic a poprvé v historii vzali Zlínu všechny body po výhře 5:4. SHK Lapp Zlín je tak se 4 body na 6. místě tabulky. My jsme o dva body napřed, dokážeme uhájit 5. příčku?

6.kolo

Hned další den Plameňáky čekají Kohouti z Olomouce. Ti na úvod ligy nestačili na obhajující mistry z Varů 7:1, následně ale porazili Spartu 5:0 a připsali si první body do tabulky. V dalším dvoukole se dařilo opět Hanákům tak napůl. Prohráli s Pardubicemi 3:7, aby si následně připsali vysokou výhru nad Českými Budějovicemi v poměru 19:0. Olomoučtí tak jsou díky lepšího skóre před námi na 4. místě tabulky s 6 body, jak tomu bude po víkendu? Fandit nám můžete přijít do Karviné!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email